LE BIBERON FRANCAIS

Zobraziť filter
Filtrovať cenu
Filtrovanie podľa farby
Filtrovať podľa značky
Vybrať kategóriu
Materiál
Vek

Prémiová francúzska detská značka LE BIBERON FRANCAIS vznikla vďaka vynaliezavému ockovi, ktorý si dal za cieľ vytvoriť nielen peknú, ale predovšetkým praktickú detskú dojčenskú fľašu.
Každý rodič totiž vie, že cestovanie s dieťatkom vyžaduje zbalenie množstva tašiek či kufrov.
Aby bolo rodičovstvo čo najjednoduchšie, a zároveň batožina a tašky čo najľahšie, zrodila sa značka LE BIBERON FRANCAIS.
Zakladateľ značky Benjamin Banoun zistil, že počas jednej z ciest so svojou rodinou jeho manželka Odile zabalila do jednej extra veľkej tašky len detské fľaše. Vtedy si zaumienil, že musí vynájsť fľašu, ktorá zaberie čo najmenej miesta, ale musí byť zároveň kombináciou:

  • najlepších materiálov,
  • najkvalitnejších cumľov,
  • jednoduchého a praktického použitia a
  • trendy dizajnu.

Súčasťou tejto myšlienky bol tiež dôraz na spoľahlivosť, estetickú stránku a recyklovateľnosť produktov.
Revolučné dojčenské fľaše pre najmenších LE BIBERON FRANCAIS:

  • neabsorbujú vôňu ani farbu jedla,
  • sú vyrobené z udržateľných materiálov,
  • sú 100% vyrobené vo Francúzsku,
  • sú vhodné do mikrovlnnej rúry,
  • sú vhodné do umývačky riadu,
  • sú bez obsahu ftalátov, BPA, BPF a BPS

Rastú spolu s dieťatkom – v prvých týždňoch života pomáhajú ako doplnok popri dojčeniu, prípadne ho v prípade potreby nahrádzajú, neskôr ich dieťatko vie samo držať v rúčkach a spoznáva chuť čaju, džúsu a iných nápojov.
Po roku výskumu a vývoja získali dojčenské fľaše LE BIBERON FRANCAIS patent a stali sa povinnou výbavou štýlových mladých rodičov.
Unikátne dojčenské fľaše LE BIBERON FRANCAIS sú 100% vyrobené vo Francúzsku, a sú teda vysledovateľné.
Fľaše sú vyrobené z COPOLYESTERU, ktorý sa vyznačuje priehľadnosťou, ľahkosťou, robustnosťou, a predovšetkým vysokou odolnosťou a trvácnosťou.
Fľašky sú priehľadné a také zostanú počas celej životnosti – nikdy nekontaminujú detské mlieko miliónmi plastových mikročastíc.
Jedinečnosť používania dojčenských fliaš LE BIBERON FRANCAIS spočíva aj v dômyselnom antikolikovom cumlíku s troma rýchlosťami prietoku. Tvar cumľa je špecificky navrhnutý tak, aby umožňoval rôzne prietoky v závislosti od orientácie cumľa. Takže všetko, čo musí rodič urobiť, je otočiť  fľašu tak, aby bol dosiahnutý žiadaný prietok bez potreby neustáleho menenia cumlíkov.
V ponuke francúzskej značky LE BIBERON FRANCAIS nájdete prémiové edície fľašiek z kolekcie STELLA MCCARTNEY KIDS či CHLOE, ako aj prémiové sklenené fľaše či fyziologické cumlíky.

Zobrazených 1–15 z 41 výsledkov

Hľadať na webe