DODACÍ PODMÍNKY

ŠTANDARDNÉ DODACIE PODMIENKY

Tovar z objednávok sa snažíme starostlivo pripraviť a odoslať čo najskôr, expedujeme však najneskôr do 72 hodín (3 pracovných dní) od zadania objednávky cez náš internetový obchod, resp. do 72 hodín (3 pracovných dní ) odo dňa pripísanía platby za objednávku pri zvolení spôsobu platby prevodom.

 

Produkty zasielame na adresy v Českej republike kuriérskou službou 123kurýr.

Vaša objednávka k Vám bude doručená prostredníctvom kuriérskej služby 123kurýr

  •  tovar je štandardne doručený do 2 pracovných dní odo dňa expedície (zvyčajná dodacia lehota)
  • v deň expedície zásielky Vám bude na Vami zadaný email doručená informácia z nášho eshopu o odoslaní balíka
  • číslo zásielky pre sledovanie jej pohybu nájdete pri danej objednávke vo Vašom zákazníckom účte v sekcii História objednávok (neregistrovaní užívatelia po kliknutí na link v mailovom potvrdení objednávky v sekcii “Sledovanie objednávok”), následne si na stránkach 123kurýr pre sledovanie zásielok môžete overiť, kde sa Vaša zásielka aktuálne nachádza, príp. Vám túto informáciu poskytneme na požiadanie
  • objednávku zaslanú kuriérskou službou 123kurýr je potrebné uhradiť pred odoslaním bankovým prevodom alebo online platobnou kartou (možnosť úhrady si vyberiete v poslednom kroku zadávania Vašej objednávky)

V prípade platby prevodom závisí dodacia lehota predovšetkým odo dňa pripísania Vašej platby na náš účet a následnej expedície.
Doba expedície, ako aj následná dodacia lehota, môžu byť predĺžené, napr. v čase výpredajov, špeciálnych kampaní, sviatkov a pod.

Cenník poštovného a balného pre Českú republiku:

Spôsob doručeniaCena
Doručenie kuriérskou službou 123kurýr (platba vopred)  199 Kč
Pri objednávke nad 2 499 KčZDARMA

Cenník poštovného a balného pre Slovenskú republiku:

Spôsob doručeniaCena
Doručenie kuriérskou službou 123kurýr (platba vopred)  124,75 Kč
Pri objednávke nad 2 499 KčZDARMA

Informácie o možnostiach platby nájdete tu.

Upozornenie: Prosíme, skontrolujte si stav zásielky pri preberaní objednávky, predovšetkým či nie je balíček akýmkoľvek spôsobom porušený, prípadne opravovaný. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Prípadne odporúčame prevziať balík a ihneď ho otvoriť pred doručovateľom.
Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a kuriérskou službou 123kurýr. Na neskoršie reklamácie žiaľ nemôžeme brať ohľad.
V prípade, že prevezmete zásielku a až po otvorení zistíte, že je jej obsah poškodený, kontaktujte nás telefonicky na telefónnom čísle 00421 903 848 365 alebo mailom na info@mojesofie.cz. Reklamáciu poškodenej zásielky je možné uplatniť aj spätne, avšak najneskôr do 24 hodín.

Vyberte si menu

Hľadať na webe